10.11.2014

Drugi sezon The 100: Clarke przerażona przemianą Finna.

Piąty odcinek "The 100", "Reapercussions" zakończył się, kiedy uformowany pacyfista Finn Collins (Thomas McDonell) zastrzelił Ziemianina prosto w głowę, zaraz po tym jak chłopacy wyciągnęli z niego potrzebne informacje. Główny producent - Jason Rotherberg i dwie pozostałe gwiazdy serialu mówią dla Zap2it o Finnie, który przechodzi na ciemną stronę w tym sezonie."Opowiadamy o historii niewinnego zagubienia, o tym jak wojna i sytuacje przedstawione w serialu mogą cię zmienić nieodwracalnie", mówi Rothenberg. "W tym przypadku, gdy dziewczyna, którą Finn kocha zaginęła i właściwie, wszyscy jego przyjaciele zniknęli, Finn zmienia się z człowieka pokoju w pierwszym sezonie, po osobę, która bierze broń i dołącza do walki."

"W tym sezonie właśnie to robi i to jeszcze szybciej. Finn ma obsesję. Maszeruje, żeby odnaleźć Clarke i innych - zrobi wszystko, żeby tego dokonać. Nic go nie powstrzyma od odzyskania przyjaciół, i oczywiście wiemy, że szuka w złym miejscu."

Eliza Taylor, która gra Clarke, dodaje: "Widzieliśmy wiele odwróconych ról w drugim sezonie. Dużo osób już przeszło na ciemną stronę. Wydaje mi się, że sama powoli staję się mroczniejsza. Spójrzmy na wszystkie zbiegi okoliczności i przez co Clarke już przeszła. To cię zmienia na zawsze."

Lindsey Morgan (Raven) widzi Finna, jako "kwestionującego wszystko, szczególnie to kim jest. Ponieważ Finn przechodzi ogromną metamorfozę tego, kim myślał że jest, a kim naprawdę jest. Teraz nie ma pojęcia, więc jest naprawdę zdezorientowany."

''Kiedy Finn w końcu spotka się z Clarke, będzie ona na pewno zszokowana rzeczami, które Finn zrobił żeby ją odnaleźć"- mówi Taylor. "Clarke czuje się po części odpowiedzialna i zła, przestraszona, tym kim stał się Finn."


źródło: zap2it.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz