09.11.2014

Spoileroza z nadchodzących odcinków.
Obawiam się o Lincolna w "The 100". Proszę powiedz mi, że będzie z nim w porządku!
Niestety, to brzmi jakbyś miała wkrótce więcej powodów do obaw. "Trzeci odcinek kończy się jak Lincoln zostaje zabrany do góry i włączony do projektu Cerberus" - mówi twórca serialu Jason Rothenberg, zauważając, że nazwa projektu jest wskazówką odnośnie jego intencji. Dla tych, którzy nie znają greckiej mitologii, Cerber to był pies z trzema głowami, który strzegł wyjścia z podziemia. Ale czego dokładnie mogą strzec Żniwiarze i Górale?

Jakieś informacje na temat The 100? Może kiedy nastąpi spotkanie resztki Setki i dorosłych z Arki?
Gdy nastąpi ewentualne połączenie tych grup, dorośli będą musieli słuchać dzieci by przeżyć. ''Teraz mamy wiele istotnych informacji, które mogą pomóc w przetrwaniu naszych ludzi" wyjaśnia Marie Avgeropoulos. "Wiemy, o co chodzi i jakie niebezpieczeństwa leżą za naszymi murami" A jeśli/gdy ocalali z Arki nie będą słuchać rad Setki, dostaną "to, na co zasłużyli i będą uczyć się na własnej skórze. Zobaczysz będzie dużo tego w tym sezonie."

Czy masz jakieś informacje o Caroline z "Pamiętników wampirów" lub Clarke z "The 100" ?
Po raz kolejny wybieram bramkę numer dwa, jak dopadłem Elizę Taylor z "The 100", aby zapowiedziała mało prawdopodobny sojusz między Clarke a Anyą (w tej roli Dichen Lachman), powiedziała: "Bardzo podobał mi się pomysł z tym, że jakoś niechętnie tworzą drużynę. I w czwartym odcinku, zobaczymy również jak dużo wędrują na zewnątrz, próbując znaleźć swoich ludzi". Ale biorąc pod uwagę napięcie, które miało miejsce w finale pierwszego sezonu (kiedy grupa Ziemian została spalona), to nie będzie zupełnie zjednoczony front. "Wiele rzeczy ma miejsce między nimi" - zdradza Taylor.


Źródło: tvline.com; spoiler.com

2 komentarze :

  1. Jak zawsze dużo niewiadomych :D
    Spotkanie prasowe w Londynie na http://hungergames-fans.blog.pl/

    OdpowiedzUsuń