14.05.2015

Zarys 3 sezonu The 100.

The 100 z 3 sezonem powraca w midsezonie wraz z nowym dramatem Plec Containment (dawniej Crodon) i powracającym serialem Piękna i bestia oraz Whose Line Is It Anyway?.
Powyżej pierwsze zdjęcie promujące 3 sezon. Główny zarys fabuły w rozwinięciu.

Przez dwa sezony, setka uchodźców wysłanych na Ziemię była w stanie wojny: na początku ze sobą, następnie z Ziemianami, a na końcu z Mount Weather.
Wielu z nich straciło życie po drodze. Ale wszyscy stracili niewinność. Przeżyli wszystko się na własnej skórze, dowiedzieli się, że w walce o przetrwanie nie ma bohaterów i złoczyńców. Są tylko żywi i umarli. 
Ale teraz wojna się skończyła. Walka z Mount Weather została wygrana. Więźniowie wrócili do domu, do świata pozornie w pokoju. Ale czy mogą znaleźć spokój w sobie, po tym co musieli zrobić, aby uciec? I czy w życiu chodzi o coś więcej niż tylko przetrwanie?
Niestety, ich nowo odkryte uczucie normalności nie potrwa długo, a ich życie zmieni się na zawsze. Czyhają na nich kolejne, nowe i stare zagrożenia, lojalności, rzeczy które popchną ich do przekroczenia granic. To wszystko sprawi, że zadadzą sobie pytanie, co tak naprawdę znaczy być człowiekiem. 
Najpierw walczyli o przetrwanie. Potem walczyli o swoich przyjaciół. Teraz będą walczyć za ludzką rasę. 

źródło: spoilertv.com

4 komentarze :

 1. Po prostu nie mogę doczekac się trzeciego sezonu, jestem bardzo ciekawa, jak to sie potem rozwinie, chociaż, za wiele jeszcze nie wiadomo.
  Ps. Z góry przepraszam za reklamę, ale chciałabym zaprosić wszystkich (chętnych oczywiście) fanów The 100, by przeczytali moją jakby "kontynuację", taki mój trzeci sezon http://opowiadaniabellarkefanfiction.blogspot.com/ Jeszcze raz przepraszam za reklamowanie się ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było ??? bo już nie ma...

   Usuń
 2. To jest na pewno oficjalny plakat, czy tylko fanart? Jeśli oficjalny, to już widzę, że Marcus liderem już na pewno nie będzie-,- Więc... Setką zarządzał będzie Bellamy, powróci pan "wyruszamy do miasta światła" Jaha, oraz Clarke i Abby, czyli "najlepsza" z kanclerzy (ale nie do końca!!!). Mam wrażeni, że Clarke i Bellamy znowu będą ratować sytuację;__;

  OdpowiedzUsuń