14.12.2014

Ricky Whittle o 2x07 "Long Into an Abbyss"

W ostatnim odcinku The 100, fani Linctavii dostali niezłego zastrzyku stresu, gdy Octavia i Bellamy ujrzeli Lincolna w wersji Żniwiarza, ucztującego przy ciele martwego ochroniarza Arki. Ale to wszystko było wprowadzaniem do ulubionego odcinka Ricky'ego Whittle "Long Into An Abbyss", jak wyjawił dla Zap2it.

"Nadchodzący odcinek jest moim ulubionym w sezonie", mówi Whittle. "W drugim sezonie było niewiele Lincolna, ale ten epizod jest mu całkowicie poświęcony. Będzie dramatycznie - akcja plus emocjonalny roller coaster. Widzowie będą przerażeni, zdenerwowani, dosłownie na krawędzi, bo będzie naprawdę smutno. Łzy gwarantowane! Tak, to zdecydowanie mój ulubiony odcinek."

Och, to brzmi dość złowieszczo dla Lincolna! Whittle odpowiada: "Nigdy nie wiesz, co się wydarzy. Czasami każdy z nas musi umrzeć, w tym serialu szczególnie."

Ale Ricky jest niczym matka, jeśli chodzi o los Lincolna. Przekonuje, że ten odcinek obróci dalsze wydarzenia w serialu do góry nogami.

"W zeszłym roku, Lincoln spieprzył sprawę w odcinku siódmym, więc wygląda na to że i tego sezonu odcinek siódmy będzie należał do niego", mówi Ricky. "Zmieni się dynamika całego serialu, tak jak w epizocie siódmym zeszłego sezonu, gdy widzowie dowiedzieli się, że Ziemianie potrafią język angielski i, że Lincoln to właściwie dobry facet. To również obróciło serial do góry nogami."

"Ten odcinek zrobi to samo. Pojawi się mnóstwo nowych informacji, fani będą mogli się wiele nauczyć i zmienią się ich oczekiwania względem sezonu drugiego. Po prostu wszystko się zmieni po tym właśnie odcinku."

Po chwili dodaje: "W końcu zaczniemy dostrzegać wyłaniających się wrogów z Mount Weather i do czego ten wróg jest w stanie się posunąć. Chcą wyjść na zewnątrz, chcą być na ziemi. I niestety, są zdeterminowani, żeby to zrobić."

źródło: zap2it.com


3 komentarze :

 1. Wszystkie odcinki są świetne :) ciekawe jak nas twórcy zaskoczą w następnym... Mam nadzieję, że będzie równie dobrze, a nawet lepiej ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na kolejny sezon
  PS:Urodziny Baby V-więcej w NN
  www.vanessa-actress.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe jaki będzie kolejny sezon.

  Jest już nowe wydanie POUR THE MUSIC. Zapraszam.
  www.pour-the-music.blog.pl

  OdpowiedzUsuń