02.09.2014

Producenci zapowiadają 2 sezon.Zaczął się wrzesień i coraz bliżej 2 sezonu. Zostało 50 dni, a producenci zdradzają kolejne spoilery na temat nadchodzącej premiery.

Jak Abby i Kane rozpaczliwie szukają setki, 2 sezon zmieni się w najdłuższy, najbardziej przerażający zjazd rodzinny w historii - ale tu jest haczyk. "Trzeba pamiętać, że nie są to te same dzieci, które zostały wysłane statkiem.'' mówi producent wykonawczy Matt Miller dla TVLINE. "Oni wszyscy się zmienili i dojrzali przez to bardzo.'' Skoro o tym mowa, związek Lincolna i Octavii rozkwitnie od "wyłupiastego spojrzenia romansu" do "prawdziwego związku." Nawet Octavia "pomaga robić za most" pomiędzy jej ludźmi a Ziemianami, ona i Lincoln spotykają się z nowymi, przykrymi "konfliktami kulturowymi." Tymczasem, jak Clarke rozwikłuje - lub przynajmniej stara się rozwikłać - tajemnice Górali, losy Bellamy'ego i Finna zostają ujawnione. "Widzowie będą wiedzieć dosyć szybko" mówi Miller "ale bohaterowie nie są w kontakcie, więc istnieje wiele nieporozumień. Jest to w zasadzie sci-fi Troje w Spółce."
BONUS SPOILER| producent wykonawczy Jason Rothenberg mówi, że "dziecko może się pojawić w pierwszym odcinku." Ale nie bądźcie zbyt podekscytowani, fani Linctavii, bo to maleństwo "nie przyjdzie razem z ciążą." (Hmm ...)

źródło: tvline.com


Podekscytowani? Która wiadomość najbardziej was zaintrygowała?


1 komentarz :

  1. Bellamy&Clarke. Żądam scen typu "love-tak-bardzo" pomiędzy nimi, albo się obrażę na twórców. :(

    OdpowiedzUsuń