27.08.2014

Nowe twarze w 2 sezonie.


Na wstępie chciałam powtórzyć, że zostajemy na blogu. Niebawem zmienimy szatę graficzną, uporządkujemy posty, tagi i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tego, co zobaczycie.
Mam dziś dla Was kilka spoilerów, a także, jak już wyżej przeczytaliście, sylwetki nowych bohaterów drugiego sezonu. Zapraszam :)

  • Przypomnę, że premiera drugiego sezonu będzie w środę 22 października. W internecie mogliście się spotkać z inną, wcześniejszą datą- błąd. Jest to data premiery 1 sezonu w Australii.
  • W starszych postach [x] mogliście przeczytać o nowym obiekcie westchnień Jaspera. Eve Harlow zagra Mayę. Aktorkę można było ostatnio oglądać w takich produkcjach, jak: The Killing, Fargo, czy Bitten.
                   
  • W drugim sezonie wystąpi także Brendon Zub, który jest również zaangażowany w nową produkcję CW- The Flash. O jego postaci nic nie wiadomo oprócz imienia- Delano.

  • W 2 sezonie nie będzie przeskakiwania pomiędzy wydarzeniami na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej, a to sprawi, że rozwój fabuły widzowie odbierać będą inaczej. - 2. seria będzie zupełnie inna, ponieważ Arka już nie istnieje, nie ma tego elementu, który rozgrywał się w kosmosie. W nowych odcinkach zobaczycie bohaterów walczących o przetrwanie, a także o dowiedzenie się, komu udało się przeżyć. Równie wielką tajemnicą są ludzie zamieszkujący Mount Weather. Wiemy, że tam są, ale to niewiele - tłumaczy Jason Rottenberg. - Cieszy nas to, że nikt tak naprawdę nie wie, czym jest Mount Weather. W końcówce poprzedniego sezonu pojawiły się pewne podpowiedzi umiejscowione w białym pokoju. Dla nas to wyjątkowe środowisko. Wydaliśmy mnóstwo pieniędzy na wybudowanie planu zdjęciowego w lesie, który teraz już nie istnieje. Teraz opowiadamy historię w Mount Weather - dodaje Rottenberg. Mount Weather możecie traktować jako ziemską wersję Arki. Nie jest to jednak lustrzane odbicie, bo kultura i ludzie tam mieszkający są zupełnie inni. Z mojej perspektywy najbardziej podoba mi się to, co twórcy szykują dla Abby i Clarke. Nie były one razem od czasu pilota, ale teraz się to zmieni. Dotychczas były od siebie oddzielone, teraz mają szanse by być znowu razem - uważa producent The 100.

źródło: hatak.pl; tumblr.com; imdb.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz