02.07.2014

Spoilerowo.
Mam dziś trochę spoilerów dla Was. W różnej formie, mniej lub bardziej oficjalne. Jeśli nie boicie się spoilerów to zapraszam do rozwinięcia :)


  • Co dalej w "The 100" teraz, kiedy zostali wzięci do niewoli? 

Okazuje się, że Mount Weather nie jest tak złe jak myśleliśmy! To nie jest sterylne więzienie, na jakie kreował je finał. W rzeczywistości, jest ciasto czekoladowe, bezcenna sztuka, ubrania projektantów i bardzo pilna nastolatka o imieniu Maya, która przyciąga uwagę Jaspera.

  • Wczoraj na twitterze scenarzyści The 100 udostępnili zdjęcie, które przedstawia zarys fabuły od 2 do 13 odcinka pierwszego sezonu.Ktoś bardzo spostrzegawczy zauważył jedną sprzeczność z 1x04 i zrobił ZOOM:


Spójrzcie na dwa ostatnie myślniki
- Charlotte zeskakuje z klifu.
- Tubylec łapie Charlotte.


  • Aktorzy na spotkaniu z producentem wykonawczym.


Od naszego ostatniego wpisu z Jasonem spotkał się Christopher Larkin.
Wiem, dlaczego nie było żadnego zdjęcia z Thomasem, otóż ma zbyt napięty grafik :)

  • Uproszczony schemat sezonu 2. 


Żółte kartki wskazują na imiona. 
Spójrzmy na pierwszą z nich- imię kończy się ''KE?'' to sugeruje mi Clarke oczywiście. Następne kończy się na ''MY''- BELLAMY? :D Trzecia kartka ''IA''- OCTAVIA.To wszystko, co mam na razie. Wiem, strasznie chaotyczny ten wpis. Niektóre rzeczy to tylko domysły, bo co tylko znajdę to próbuję przekazać Wam. Co o tym wszystkim myślicie? Mnie bardzo ciekawi ta sytuacja z Charlotte. Nie lubię małej, ale mogłaby żyć ze względu na Bellamy'ego i Clarke, którzy tak się troszczyli o nią :)


źródło: spoilertv.pl; twitter.com; tumblr.com

2 komentarze :