11.06.2014

Wywiad z Lindsey Morgan na temat finału.


Mamy dla was kolejny wywiad, tym razem z Lindsey Morgan (Raven) udzielonego dla TV Equals. Wybrałam dla was najciekawsze fragmnty i przetłumaczyłam. Jeśli jesteście ciekawi, co Lindsey sądzi o finale The 100 i swojej bohaterce to zapraszam do czytania :)
TV Equals: Co możesz nam powiedzieć o finale?
Lindsey Morgan: Nie mogę powiedzieć za dużo, bo tylko co widziałam pokaz i to było jak O Mój Boże, to było tak dobre, nie chcę niczego zepsuć. 
Po pierwsze: jest epicki. Dosłownie uczucia są jak podczas oglądania filmu. Ja na to: "Czy ja oglądam Władcę Pierścieni tutaj, czy Grę o Tron?" To jest szalone. To jest piękne i tak kinowe, co jest naprawdę niesamowite.
Po drugie: Obali on cały sezon. Jeśli myślałeś, że sezon był dobry to w zasadzie finał ma zamiar wysadzić twój mózg.
I sprawa numer trzy: fabuła idzie do przodu, czuję, że w finale widzimy jak każda postać walczy o przetrwanie. Cały sezon walczą o przetrwanie, ale zwłaszcza w finale. Każdy walczy i radzi sobie z własną drogą przetrwania w swój własny sposób. Może fizycznie, a może walczy z innymi elementami wgłębi siebie, ale każdy ma do czynienia z tym, w jaki sposób ma to zrobić, żeby przeżyć dzisiaj.

TVE: 100 był jedną z największych niespodzianek w tym sezonie. To jest tak naturalistyczne i tak ciemne. Czy kiedykolwiek otrzymałaś scenariusz i po prostu poszłaś, "O mój Boże, nie mogę uwierzyć, że rzeczywiście to zajdzie aż tak daleko?"
L.M: O tak. Sceny torturowania Lincolna ... nie, wcześniej, kiedy wisiał Murphy. Byłam jak ty, wiszące dziecko w telewizji, nie możesz uwierzyć- tak, tak, to był jeden. Potem, gdy torturowali Lincolna, a następnie każdy skrypt po tym.

TVE: Jak sądzisz, co jest największą siłą Raven i jej największą słabością?
L.M: Myślę, że jej największym atutem będzie jej umysł. Ona jest tak ambitna, tak mądra i naprawdę genialna. Ona może po prostu wymyślić, uczynić coś z niczego, co jest tak niesamowite. Ona jest naprawdę pomysłowa. Jej największym atutem jest jej umysł, a jej największą słabością jest jej serce. Które walczą ze sobą dużo. Myślę, że jej serce z powodu Finna, a także innych ludzi. Doskonałym przykładem był w ostatnim odcinku jej interakcja z Montym. Była zimna i bezlitosna. Była po prostu jak ''muszę radio, potrzebuję radio do tych krótkofalówek'' i był słaby Monty, który był jak "po prostu mówiąc, całej mojej rodziny nie ma", a Raven jak, "tak, przepraszam", dopiero później zdała sobie sprawę ze swojego błędu i jak ie to było straszne.
Ona myśli, że jest najmądrzejszą dziewczyna wokół i w pewnym sensie jest, ale w innym jest naprawdę głupia, jeśli chodzi o jej serce. Czuję, że ona wzrasta i utrzymuje w swoim sercu, uczy się kochać tę nową rodzinę stu i uświadamia sobie, że oni ją lubią i chcą ją wśród nich. To jest coś, czego nigdy nie miał a wcześniej, z wyjątkiem Finna. Ona być może przeżywa zawód miłosny, ale także stwierdza, że istnieją inni ludzie na Ziemi, którzy dbają o nią.

TVE: Naprawdę chcę zobaczyć Raven, co może zrobić w  drugim sezonie. Wiem, że nie może ujawnić, czy ona będzie żyć, czy nie, ale hipotetycznie, jaki byłby twoje marzenie Raven fabuła?
L.M: Chciałabym, aby Raven przejęła władzę nad Ziemianinami, czy coś w tym stylu i być ich królową, jak Anya dotąd-  nie wiem [śmiech]; I tak naprawdę chce jeździć konno.

Jesteście gotowi na epicki finał? Chcielibyście wywiad z głównym scenarzystą? :)


źródło: tvequals.com; tumblr.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz