02.04.2015

WeekVid 26.03. - 02.04.


Kolejny czwartek i kolejny przegląd filmików przed nami! Tym razem najbardziej zachwyciły mnie świetnie dobrana muzyka i jeszcze lepiej zrobione efekty bądź montaż. Co mam na myśli? Nie czekajcie dłużej i przekonajcie się sami!
OSTRZEŻENIE: Poniższy materiał może wywołać gwałtowny przypływ emocji, oglądasz na własną odpowiedzialność :)
1. The 100 | You make everything ok.

Muzyka! To wideo po prostu jest cudowne dzięki dobranemu utworowi. A co czyni je jeszcze lepszym jest niezwykły, super dynamiczny montaż, który sprawia, że choć nie za bardzo wiemy, co właściwie oglądamy, to jest to niezwykłe i pełne emocji przeżycie!


2. The 100 - Do We Even Deserve To Survive?

Wow! Wielkie wow! Przede wszystkim robi wrażenie wybór piosenki, której absolutnie się nie spodziewałam. Nie będę wam zdradzać jej tytułu, ale powiem wam, że jest bardzo znana, a sceny są pod nią tak dobrane, że podkreślone zostaje tytułowe pytanie - Czy zasługujemy na przetrwanie?


3. Blood on your hands ● Clarke Griffin

Wszyscy wiemy, co Clarke zrobiła, by ocalić przyjaciół, ale to wideo przypomni nam, ile ciężkich, często łamiących serce jej bądź jej bliskim, decyzji musiała podjąć. Być przywódcą nie jest łatwo, a ona doświadczyła tego na własnej skórze.


4. ▶ Ready or Not [The 100]

Epicka, dobra, muzyka, świetna kolorystyka, ciekawe efekty - to wszystko znajdziecie w tym wideo. Zmontowane również genialnie, no i nie braknie w nim wybuchów. Czego chcieć więcej od dobrego fanvida? Bo ja nie znalazłam tu żadnego powodu do narzekać i z czystym sumieniem polecam!


5. Marcus Kane - Do not go gentle into that good night [The 100]

Na koniec nietypowo, ale że jestem wielką fanką Marcusa, nie mogłam przejść obok tego filmiku obojętnie. Jest niezwykle krótki, ale zrobiony dobrze. Tym razem, zamiast typowego wideo z muzycznym podkładem dostajemy wiersz, który ładnie komponuje się z całością.I jak zwykle z przykrością stwierdzam, że to by było na tyle. Powiem wam, że tyle dobrych fanvidów krąży w internecie, że wybieranie tych 5 "najlepszych" jest dla mnie trudne i nieraz bolesne, ale cóż... jak wiemy z serialu, trzeba podejmować nawet te najcięższe decyzje. Czekam na wasze odczucia z oglądania albo własne propozycje, których nie uwzględniłam i do zobaczenia za tydzień!

3 komentarze :

 1. Tylko numer 1 wzbudził we mnie coś mocniejszego niż tylko nudę :) Tak czy siak brawo za wykonaną pracę! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. 1 Bardzo świetna ale 3 MIAŻDŻY SYSTEM :D
  Świetna robota!

  OdpowiedzUsuń
 3. Filmiki super
  PS: Koncert akustyczny już dzisiaj + Ewa w programie Hrajeme s Alim- więcej w NN
  www.ewa-singer.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń