25.02.2015

Inside: 2x14- Bodyguard of Lies.

Czas na cotygodniową zapowiedź odcinka od Jasona.


Emerson: Mówiłem Panu, że ta Komandor jest inna. 
Cage: Co ona zamierza zrobić? Zaczeka aż stąd wyjdziemy? Byliśmy tu przez 97 lat. Straci cierpliwość, a kiedy to się stanie- uruchomimy mgłę.
Jason: Odcinek 14- Bodyguard of Lies, co tak w ogóle jest cytatem Churchilla z II Wojny Światowej. Napisany przez Kim Shumway, która również napisała scenariusz do odcinka 4. Jest niesamowita.
Jest to odcinek, w którym armia w końcu wyrusza do ataku na Mount Weather. Czekają na skraju strefy z kwaśną mgłą, aż Bellamy ją wyłączy.
Lexa: Jeśli Bellamy wyłączy mgłę, bitwa się zacznie, wszystko będzie jasne.
Clarke: Co jeśli nie będzie mógł? Co jeśli to niebezpieczne, a ja wysłałam go tam i tak. 
Jason: Jak tylko ją wyłączą, ruszą i zrobią, co do nich należy. Ale na razie czekają na Bellamy'ego, a Bellamy ma trochę więcej problemów niż chciałby wewnątrz Mount Weather.
Strażnik: Stój tam! Ręce do góry!
Jason: Bellamy podczas próby odnalezienie sposobu działania mgły zostaje zdemaskowany. Teraz już wiedzą, że tam jest. Jego życie staje się bardziej skomplikowane.
Octavia: Widziałam cię w Tondc przed uderzeniem pocisku. Znam cię, Clarke. Coś jest nie tak. A później ty i Lexa znikacie i po prostu udaje się wam przeżyć?
Jason: Octavia zdaje sobie sprawę, że one musiały wiedzieć o pociskach, który zniszczył Tondc. Więc zbliża się spory konflikt między Clarke a Octavią.
Octavia: Pozwoliłaś tym wszystkim ludziom umrzeć.


źródło: youtube.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz