31.01.2015

Bellamy, Lincoln i Monty w tarapatach?


„The 100” daje, ale i „The 100” odbiera.

Kiedy widzowie spodziewali się wielkiego bromance'u w roli głównej z Lincolnem i Bellamy'm - którzy mieli połączyć siły przeciwko Mount Weather - Lincoln poddał się uzależnieniu od czerwonego narkotyku, a Bellamy został zabrany.


Gwiazda serialu, Ricky Whittle, mówi podczas konferencji prasowej dla Zap2it, że serial chce ukazać uzależnienie Lincolna w jak najbardziej realistyczny sposób, tak jak w prawdziwym życiu jest trudno osobom uzależnionym być czystym i czasami się poddają.
„Narkotyki to prawdziwy problem i chcemy to pokazać”, mówi Whittle, „Oglądamy wiele seriali telewizyjnych, w których czasami wiele faktów jest pomijanych, a my mamy zamiar pokazać, że Lincoln jest naprawdę uzależniony. Został zmuszony do brania czerwonej dawki i to nie jest coś, co po prostu zniknie. Nie był wystarczająco silny, żeby z tym walczyć, mimo że wszystko wisiało na włosku.”

Producent serialu, Jason Rothenberg dodaje, że uleganie uzależnieniu przez Lincolna będzie miało poważne skutki nie tylko dla niego, ale i dla Bellamy'ego. „Z tym będzie się męczył przez długi czas.”, opowiada Rothenberg. „Bellamy jest teraz więźniem i znajdzie się w beznadziejnej sytuacji. Pojawią się naprawdę złe wieści.”

Lincoln i Bellamy to nie jedyni mieszkańcy Mount Weather, którzy mają kłopoty. Monty również został złapany. „Monty ma przechlapane. I to bardzo.”, dodaje producent. „Czy mu się uda, czy nie, musimy jeszcze nad tym popracować. Oczywiście, Jasper będzie na skraju załamania, ponieważ jego najlepszy przyjaciel zniknął. To krótki opis na następny odcinek.”

„Jak dla mnie, ten odcinek jest o wymianie kulturowej. O przyjaźni Ziemian z Ludźmi Nieba. To był wielki, zmieniający wszystko krok w serialu i teraz musimy wrócić do Mount Weather po historię na resztę tego sezonu.”źródło: zap2it

1 komentarz :

  1. Sama nie wiem o kogo boję się najbardziej, jeju, to dla mnie zbyt dużo :(

    OdpowiedzUsuń