17.11.2014

Lindsey Morgan o nowym kryzysie Raven, możliwej przyszłości z Finnem.

W serialu takim jak The 100, w którym umiejętności przetrwania są wszystkim, Lindsey Morgan przyznaje, że jej postać - która jest praktycznie po amputacji w tym momencie - nie może być w gorszej sytuacji.
"To super dziwne dla Raven, aby być mniej mobilna niż ktokolwiek inny" - mówi Morgan. "W rzeczywistości, to jest do bani, przygnębiające. Chce być w okopach z innymi, ale nie może. Nienawidzi braku celu, nienawidzi tego uczucia bezradności i nienawidzi stania się ciężarem dla innych".  Poniżej Morgan mówi o nowym życiu Raven, jak również o możliwym pojednaniu z Finnem i ważnej zmianie w nadchodzących tygodniach.  

Słyszałem, że będzie jakieś "napięcie" między tobą a Wickiem (Steve Talley). Czy możesz powiedzieć jakiego rodzaju?  
Seksualne napięcie! Seksualne! [Śmiech] Nie, po prostu żartuję. Czy naprawdę myślisz, że powiedziałabym ci coś takiego? 
Ich napięcie pochodzi z tego, że znają siebie i pracowali razem na Arce. To jakby powrót do szkoły średniej po tym jak się zmieniłaś; ludzie, którzy znali cię wtedy widzą cię teraz i to jest jakiegoś rodzaju niespokojne uczucie. Wick znał ją jako tą twardą laskę, która może zrobić wszystko, która teraz z trudnością się porusza, jest zraniona i słaba. Ona wolałaby raczej pracować z kimś obcym niż z tym gościem, który ją zna.  

I co z Raven i Finnem? Własnymi słowami, jaki jest ich relacja teraz? 
Teraz, powiedziałabym, że jest cisza przed burzą. Raven nie jest już wkurzona; ostatecznie, on nadal jest jej najlepszym przyjacielem, jej jedyną rodziną. Ona również nie żyłaby, gdyby Finn nie zaryzykował swojego życia, aby dostarczyć antydotum od Ziemian. Był również w czasie operacji przy niej, trzymał jej za rękę, w czasie, gdy mógł szukać Clarke. Odszedł tylko, dlatego że ona powiedziała mu, aby odszedł, a ona zrobiła to dlatego, że go kocha. W głębi serca, wiedziała, że on chce iść szukać Clarke. To wszystko jest bardzo dojrzałe.

Och, daj spokój. Clarke ma już Bellamy'iego. Nie może mieć każdego faceta!  
Prawda? Ona tak nie może! Taka chciwa...

W tym sezonie, ze wszystkimi na Ziemi, czuje się jakby było milion różnych historii dziejących się na raz. Nie czujesz się zagubiona?  
[Śmiech] Tak! To szalone, jak tylko może być. Myślę, że ten sezon jest niesamowity! Jesteśmy serialem z wieloma wątkami. Dajemy widzom tyle, ile możemy. Czasami, myślę sobie: "O, właśnie upchnęliśmy pięć odcinków w jeden! Bum!"  

Masz jakieś ulubione historie poza własną?  
Oczywiście, wiele! Podoba mi się podróż Jahy na Ziemię, przede wszystkim. Lincoln również ma naprawdę fajną historię przed sobą, jak wzięli go do Programu Cerberusa. A potem jest Finn, Bellamy i Murphy oraz wszystko przez co przechodzą. Czuję się jakby Raven prawdopodobnie miała najnudniejszy wątek teraz. [Śmiech] 

Dzieli nas tylko kilka tygodni zanim zobaczymy jesienny finał, co możesz zdradzić? 
Cóż, nie zwalniamy tempa w najbliższym czasie. Powiem tylko tyle, że będzie miała miejsce wielka.. wielka zmiana.


źródło: tvline.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz