02.11.2014

Eliza Taylor dla TV Equals o Góralach, retrospekcjach Bellarke i jeszcze więcej...The 100 powróciło z drugim sezonem na CW w zeszłym tygodniu, dając fanom możliwość ujrzenia jak naprawdę wygląda Mount Weather, które było pierwotnym celem w którym Setka miała się znaleźć przy lądowaniu.
Eliza Taylor, odtwórczyni głównej roli - Clarke Griffin, przywódczyni setki nastolatków, która przetrwała na ziemi, spotkała się z TV Equals w dzień premiery aby porozmawiać o serialu.

Clarke była pozostawiona w dość nieciekawej sytuacji w finale serialu. Czy możesz nam cokolwiek zdradzić na temat premiery?

Co widzowie zobaczą, będzie kompletnym przeciwieństwem tego, czego się spodziewali. Mount Weather nie jest tym, co wymyślili Ziemianie. Mount Weather to tak naprawdę całkiem spokojne miejsce, ale na jak długo - oto prawdziwe pytanie. 

Co najbardziej podziwiasz w Clarke?

Kocham w niej to, że jest silną, niezależną kobietą. Pierwszy raz gram taką bohaterkę i uwielbiam w Jasonie to, że tworzy takie silne żeńskie postacie. Clarke jest bad-ass'em! Na początku wydaje się małą przerażoną dziewczynką z celi, ale zmienia się w przywódczynię na Ziemi.

Myślisz, że ty i Clarke jesteście w jakimś stopniu podobne? Albo może stałaś się bardziej jak Clarke po graniu jej postaci przez prawie rok?

Moim zdaniem, zawsze w jakiś sposób upodabniasz się do swoich bohaterów. Musisz się najpierw nauczyć rozumieć postać, którą grasz. Tak więc doskonale rozumiem Clarke i jest w niej coś ze mnie. 

Możemy teraz skupić się na nastolatkach, którzy pozostali na Ziemi, o tym jak zareagują na wiadomość, że nie wszyscy dorośli umarli na Arce i niektórzy z nich dotarli na Ziemię?

Chyba mogę powiedzieć, że będzie wiele interesujących ponownych spotkań. Będzie też wiele ciekawych paringów w tym sezonie: zobaczymy postacie... pracujące razem, o których byśmy nawet nie pomyśleli. To będzie bardzo fajne. 

Veteran, aktor Raymond Barry pojawi się w serialu. To bardzo szczególny aktor, możesz nam powiedzieć jak się z nim pracowało?

Ray to naprawdę przyjemny człowiek i fantastyczny aktor. To był zaszczyt pracować z nim. Po nakręceniu sceny w pierwszym odcinku, wziął mnie na bok i powiedział: "Wiesz, że będziesz gwiazdą." Byłam tak szczęśliwa, że pomyślałam jedynie: "O mój Boże". To naprawdę wiele i jaki zaszczyt!

Skupmy się na reszcie obsady. Powiedz z kim się najłatwiej pracuje, kto jest najśmieszniejszy, a kto ciągle robi sobie żarty?

Cóż, Devon Bostick (Jasper) lubi stroić sobie żarty. Tom McDonell (Finn) - jeśli by tu był - zrobiłby wszystko, żeby mnie rozproszyć. To jego ulubiona zabawa, zadzieranie ze mną. Ale wszyscy się dobrze dogadujemy.

Jeśli mogłabyś wybrać jedną osobę, która gościnnie pojawiłaby się na planie, kto by to był?

O, Boże, muszę pomyśleć. Nie mam pojęcia. Chciałabym na to odpowiedzieć, ale fajnie byłoby zobaczyć relacje Bellamy'ego i Clarke na Arce. Chciałabym zobaczyć więcej retrospekcji i widzieć, jak ludzie po prostu na siebie wpadali.Szybka runda.

Bellamy czy Finn?

O mój Boże! Nie wiem! Żaden.

[Notka od TV Equals: Myślę, że Eliza nie chciała odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nadal nie było wiadomo czy Bellamy i Finn żyją.]

Przyjaźń z Octavią czy Raven?

Raven. 
[notka od tłumacza :D JAK MOŻESZ ELIZA?!]

Z kim trudniejsze są negocjacje: Anya czy Lincoln?

Zdecydowanie z Anyą.

Kto jest bardziej przerażający: Ziemianie, Żniwiarze czy Górale? 

Nie widzieliśmy jeszcze Górali, ale myślę, że przerażający są Żniwiarze.źródło: tvequals.com4 komentarze :

 1. teraz to już sama nie wiem czy Żniwiarze są bardziej przerażający niż Górale :P

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja osobiście po ostatnim odcinku uważam, że to Żniwiarze są dostawcami Górali. Łapią Ziemian i oddają ich do dializy Góralom...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wywiad super
  PS:Nowy projekt Ewy oraz Leporelo ma już 1 milion wyświetleń-więcej w NN
  www.ewa-singer.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wywiad.

  U mnie demi-lovatooo.blog.pl NN zapraszam

  OdpowiedzUsuń