19.10.2014

Spoilery z 2 sezonu #1.


Tylko trzy dni dzieli nas od premiery 2 sezonu. Recenzenci widzieli już 3 pierwsze odcinki i piszą, że ta seria jest milion razy lepsza od pierwszej. Pojawia się coraz więcej nowych spoilerów, na które już was zapraszam.
 • Niespodziewane paringi.

 • Zapomnij o Bellarke (Clarke i Bellamy) i Flarke (Finn i Clarke), w tym sezonie są dwa nowe paringi na horyzoncie. Jeśli myślałeś, że serial skończył z parowania najmniej lubianych ludzi razem to byłeś w błędzie, wrzucają inny paring lub dwa w mix - i nie mówię o Abby (Paige Turco) i Kane (Henry Ian Cusick) - choć jestem na ich pokładzi także. Szukać nowej dziewczyny do kochania będzie Jasper (Devon Bostick) i być może jeden rezydent bad-boy Murphy (Richard Harmon).
  • Powstaje z popiołów. 
  To prawda, Murphy powraca. Bez względu na to, ile razy był torturowany, powieszony lub generalnie chciano jego śmierci- żyje, złe nasienie wraca z powrotem z zemsty. Ale kto nie kocha złych chłopców, którzy starają się być dobrymi? Dobrze, może Murphy tak naprawdę się nie stara się, trudno założyć źle dopasowany biały kapelusz. Ale na pewno nie mogę być tylko jedną osobą, objętą urokiem Murphy'ego jako, że wydaje mi się, że scenarzyści dają mu jedną z najlepszych kwestii w 2. sezonie. Najlepszym przykładem jest ta:
  Murphy: "Nie strzelaj" (Spoiler): "Dlaczego nie? Zastrzeliłeś mnie "Murphy: "Tak jakby zastrzeliłem samego siebie" I kolejna świetna wymiana: (Spoiler):"Co ty tutaj robisz " Murphy:" Umieram. Tak samo jak ty." (Spoiler):". Dlaczego mi pomagasz?'' Murphy:". Nie chcę umrzeć samotnie" Dwie bardziej zabawne kwestie Murphy'ego: "Więc mogę dostać broń teraz " i "A ty myślałaś, że ​to ja ​jestem szalony.'' Zaufaj mi, pękaniesz jako Murphy wypowie te kwestie. Humor nie bardzo był przeznaczony, ale sposób padania tego wywoła uśmiech, a może nawet małe omdlenie. (Zupełnie nie spodziewałam się, że dołączę do Team Murphy w 2 sezonie!)
  • Zgadnij, kto przyjdzie na obiad.
  Powiedzmy, że Clarke dostaje bardzo specjalne zaproszenie i oczywiście nie wszystko idzie zgodnie z oczekiwaniami. Clarke może była tylko na Ziemi przez miesiąc, ale ona szybko się nauczyła jednej rzeczy: nigdy nie ufaj nikomu, kto oferuje darmowe jedzenie. Może nie ma żadnych zobowiązań lub po prostu to nie jest ten rodzaj żywności, który myślałeś, że zjadłeś. Co gorsza, co jeśli twój gospodarz uważa, że ​​powinno być w środku nocy? Dobra, może ludzie Górale nie podzielają ludożerczych tendencji Żniwiarzy, ale czy kolacja z nimi jest bardziej bezpieczna?

  • Zjednoczeni.
  Zjazdy są zawsze wspaniałe i podnoszące na duchu, z wyjątkiem, gdy nie są tą osoby, które naprawdę chcesz zobaczyć. Podobnie jak fani, Clarke ma tylko jedno w głowie - czy raczej to sprawia, że dwie rzeczy: Bellamy i Finn - i nikt nie wejdzie jej w drogę, aby dowiedzieć się, co się stało z dwoma mężczyznami jej życia. Więc żal osób, które spróbują wejść Clarke w drogę. Ona nauczyła się tricka lub nawet dwóch, jak przetrwać, i ładna twarz jest mocno myląca. Tylko, jak szybko Clarke połączy się z brakującą 48 lub nawet z ocalałymi z Arki? Nie szybko na tyle, aby pasowało to Clarke. 

  • Silne Kobiety. 
  Następująco po sezonie 1, w sezonie 2 wygląda na to, że prowadzenie objąły postaci kobiece. Są bardziej twardzielkami niż ich koledzy. Męscy bohaterowie są albo zaginięci lub nie chcą zajmować stanowisk, które zostają pozostawione kobietom do podjęcia roli lidera i bohatera, zbawcy. Na szczęście, Clarke, Raven (Lindsey Morgan), Octavia (Marie Avgeropoulos), Anya (Dichen Lachman) i Abby stają na wysokości zadania. Jakiekolwiek wyzwanie stoi przed nimi, te niesamowite kobiety będą kopać drzwi, ścinać głowy i generalnie niszczyć wszystko na swojej drodze, co zagraża tym, których kochają. Każda z nich otrzymuje swoją chwilę, aby zabłysnąć, nie ważne jak wiele poświęcą w swojej walce.

  • Słyszałem, że The 100 będzie miało 16 odcinków w tym sezonie. Czy będzie jakaś przerwa? 
  Otrzymaliśmy nowy harmonogram, że odcinki od 2x01 do 2x05 będą emitowane od 22 października do 19 listopada. 26 listopada zostanie wyemitowany specjalny odcinek, a po nim kolejne 3 odcinki (do 19 grudnia). Przerwa wypadnie po 8 odcinkach i kolejne pojawią się w 2015 roku.
  • Jakieś spoilery o premierze 2 sezonu The 100?
  Pierwsze 10 minut odcinka jest szalone i zawiera pierwszą śmierć w tym sezonie. Gdy 48 osób, które pozostały z Setki zostały zabrane do Mount Weather, osoba, która została pozostawiona na statku otrzymuje pomoc od nieprawdopodobnego źródła. W ty samym czasie na Arce (a właściwie na tym) co z niej zostało, Jahe czeka niespodzianka. W próbie ratowania przyjaciela/przyjaciółki jeden z naszych ulubieńców wpada w tarapaty. Pomoc przyjdzie w ostatniej chwili. Ale czy na pewno są bezpieczni, czy tylko trafili z jednego więzienia w drugie.


  I co o tym myślicie? Sądzę, że to Murphy przyjdzie na pomoc pozostawionej na statku Raven i to między nimi będą te dialogi. Podoba mi się to i jestem bardzo ciekawa, co się wydarzyło w przeszłości Murphy'ego.
  Cieszy mnie, że CW serwuje nam jedną i krótką przerwę w czasie emisji 2 sezonu. Za wszystkie błędy przepraszam, ale niektóre kwestie tłumaczyłam wczoraj nocą. Kolejna część spoilerów już niebawem :)

  PS Zapraszam do udziału w konkursie organizowanym na naszym fanpage'u.


  źródło: tumblr.com; spoiler.com.


  Brak komentarzy :

  Prześlij komentarz