15.08.2014

Wkrótce premiera drugiej części książki.Tak, będzie druga część książki. Czytałam już pierwszą część w oryginale i nie można było tak urwać. Jeśli jest ktoś ciekawy okładki i reszty szczegółów to zapraszam do rozwinięcia :)
Jak widzimy okładka serialowa. Premiera zaplanowana na 16 września, więc ponad miesiąc przed emisją 2 serii serialu. Ach, zazdroszczę ludziom, którzy zdążą przeczytać książkę jeszcze przed premierą 2 sezonu. My nadal nie znamy daty wydania pierwszego tomu, ale nie dajemy zapomnieć o tym wydawnictwu.

Opis: Nikt nie postawił stopy na Ziemi od wieków.- Aż do teraz. Minęło 21 dni od wylądowania setki na Ziemi. Są pierwszymi ludźmi od stuleci, którzy postawili stopę na Ziemi... a przynajmniej tak myśleli.
W obliczu nieznanego wroga, Wells próbuje utrzymać grupę razem. Clarke uderza na Mount Weather w poszukiwaniu innych Kolonistów, a Bellamy jest zdeterminowany, by uratować swoją siostrę bez względu na konsekwencje. Na statku Glass stoi przed trudnym wyborem pomiędzy miłością swego życia, a samym życiem. 
W tej impulsowo bijącej kontynuacji The 100 autorstwa Kass Morgan tajemnice zostają ujawnione, przekonania są kwestionowane, a relacje testowane. A Setka będzie walczyć o przetrwanie tylko tak, jak mogą - wspólnie.źródło: goodreads.com

1 komentarz :

  1. Okładka super <3 Żałuję, że Wellsa nie ma już w serialu, zapowiadał się być świetną postacią, a jeszcze zabili go w taki dosyć nie fajny sposób...

    OdpowiedzUsuń